KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6801574
nr 680 1574
Pastell
Osignerad, Kvinnoporträtt, 40x34
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 februari 2011
kl 18:31:48
300 kr
500 kr
550 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr